Yellow Star

Ofis Taşıma Ücretleri ve Büro nakliyesi fiyatları

istanbul Ofis Taşıma Firmaları En Uygun Ofis Taşımacılığı Hizmeti Sunan Nakliye firmaları Türkiye’nin ofis taşımacılığı Geleceğini değiştiren www.ofistasimafirmalari.gen.tr Kalitesini her adımda sağlam bir şekilde müşterilerine yansıtıyor. Ofis taşımacılığının önemini her seferinde vurgulayan bu firma müşterilerine verdiği üstün hizmetlerle müşteri odaklı büyümeyi prensip edinmiş. Güvenli taşımacılığı sonuna kadar desteklemiş olan bu firma tüm eşyalarınıza eşyalarıymış gibi yaklaşım özenle taşımayı hedeflemektedir. Ayrıca taşıma öncesinde yapılan işlemlerle eşyalarınızı güvenle söküp, yeni adresinize özenle taşıyarak sağlam bir şekilde montajlama işlemi yaparak sizlere hizmet sunmaktadır.

ofis taşıma

Ofis taşıma işlemi için güvenli firma arayışınızda taşımanın yanı sıra taşıma ücretlerinin de belirlediğiniz bütçeye uygun olması gerek. Peki, ofis taşıma işlemi sırasında, Ofis taşıma ücretleri nasıl belirlenir sorusuna verilebilecek en sade ve şeffaf şekliyle; Ofis taşımacılığında ofisinizin konumu, eski ofisiniz ile yeni ofisiniz arasındaki mesafe, ofisinizin içeriği ofis taşıma ücretlerini belirleyen en önemli etkenler olarak bilinmektedir. Ödediğiniz ücretin karşılığı mutlaka almak isteyerek ürünlerinizin, eşyalarınızın kaliteli ve sağlam bir şekilde taşınması olacaktır. Bu konuda sektörde kendini ıs patlamış olan firmalar ile çalışmalısınız. Çünkü sektörde kendini ispatlamış olan firmaların kanunlar karşısında hesap verimliliği konusunda şeffaf olması gerekir. Ayrıca Ofis taşımacılığı işi yapan firmaların K-3 taşıma belgesinin olması durumunda yetkili bakanlığın belirlemiş olduğu şekilde taşıması zorunlu hale getirilmiştir.Ofis Taşıma Ücretleri Taşıma öncesinde olduğu gibi, Taşıma sonrasında da mutlaka firma ile kontak kurarak sizin için en uygun fiyatın belirlenmesi için iletişiminizi sağlam yapmalısınız. Ofis taşımacılığı genelde daha ağır ve değerli eşyalar olduğundan dolayı ev taşımacılığına göre fiyat farklılığı gösteriyor. Buda sizin ofisinizi taşıdığınızda sağlam, ucuz ve güvenli bir firma olan Ofis Taşıma Ücretleri ile iletişim kurarak sizler için en uygun taşıma seçeneğini tercih ederek ofisinizi taşıttırabilirsiniz. Ofislerin taşınmasının bir sanat olduğunu ofisiniz taşındıktan sonra sanatın pürüzsüz haline tanıklık edeceksiniz. Ofis taşımacılığında Türkiye markası olan bu firma şimdide Avrupa nakliyat sektörünün bir numaralı Firması olarak emin ve sağlam adımlarla ilerliyor.

ofis taşıma

Kurumsal Hizmetlerimiz

İstanbul Ofis Taşıma 1990 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bütün hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde yapmayı hedeflemiştir. Her müşterimiz aynı değerlere sahiptir ve bizim için eşittir.

Devamı

Araçlar ve Ekipman

Nakliyat Araçlarımız
Nullam ut neque neque

Kurumsal Taşımalara özel dizayn edilmiş araçlarımız mevcuttur.

Devamı
Ambalaj ve Paketleme
Sed aliquam mauris

Avrupadan ithal paketleme malzemeleri ile niteliğe uygun ambalajlama yapmaktayız.

Devamı
Teknik Destek
Aliquam aliquet sem

Mobilya, Tesisat ve Elektrik ustalarımız Hizmetinizdedir..

Devamı